Konsultacija vaikams

Atėjo laikas jūsų mažylio papildomam maitinimui ir nežinote nuo ko pradėti?

Jūsų vaikas atsisako valgyti kokį nors produktą ar produkto grupę?

Norite, kad jūsų vaiko mityba būtų sveikatai palanki, bet nežinote ką keisti?

Ar galima vaikams valgyti saldumynus?

Konsultuodama remiuosi mokslu grįsta informacija ir patarimais. Vadovaujuosi įsisąmoninto (mindful eating) ir intuityvaus valgymo, Ellyn Satter modelio principais. Taikau mindfulness praktikas. Palaikau svorio neutralų (weight neutral), sveikata nepriklausomai nuo dydžio (HAES), antidietinį požiūrį.

* Atminkite! Ši konsultacija nėra tapati gydytojo konsultacijai gydymo įstaigoje. Jos metu negalėsiu diagnozuoti naujų ligų, paskirti tyrimų, parašyti išrašų, siuntimų ar receptų.

Padėsiu, jums, rasti atsakymus, kad galėtumėte pasitikėti savimi ir savo mažyliu!
Pirmoji konsultacija

Konsultacijos metu aptarsime jūsų vaiko dabartinius valgymo, judėjimo ir kitus gyvensenos įpročius bei sveikatos būklę. Apžvelgsime sritis, kurios prašo daugiau jūsų dėmesio. Įvertinsime ką ir kaip galėtumėte pakeisti, kad jūsų mažylio ar vyresnėlio, o kartu ir visos šeimos valgymas būtų sveikatinantis ir teiktų džiaugsmą bei malonumą.

KAINA 1 val - 80 eur
Tęstinės konsultacijos/mentorystė

Norėdama stebėti Jūsų pirmuosius pokyčius, atsakyti į kylančius klausimus čia ir dabar, palaikyti, padrąsinti jus ir jūsų mažylį, kad jaustumėtės ramūs - kviečiu įsigyti 4 konsultacijų pasiūlymu.

KAINA 4 val - 240 eur (1val - 60 eur)

Mane rasite

Šiuo metu tik nuotolinis bendravimas Zoom platformoje

Susisiekime

El. paštas Lina@valgymas.lt

Tel. numeris +37065070280